Mikbaits Plovoucí Boilie Spiceman WS2 Spice 250ml

250 

Katalogové číslo: 9239fcffb81f Kategorie:
Značka: MIKBAITS

Popis

Pop-up WS1 a WS2 ve 14mm je velmi atraktivní nástraha, použitelná jak samostatně, tak v kombinaci s WS2 nebo jiným boilie na panáčka. Pop-up WS1 a WS2 ve 14mm je velmi atraktivní nástraha, použitelná jak samostatně, tak v kombinaci s WS2 nebo jiným boilie na panáčka. Jeho výrazná barva zdálky přitahuje pozornost ryb, silné atraktivní aroma láká k nasátí a tím i záběru. Fluo pop-up mají optimální tuhost a dlouhodobou schopnost plavat. Jejich zpracování je zcela nadstandardní. 14mm pop-up doporučujeme k boilie 16 až 24mm. Je použitelné celoročně, tedy i ve velmi chladných obdobích. Pop-up byste neměli máčet v dipech, zvlášť ne dlouhodobě, jinak by mohlo ztratit plovoucí schopnosti. Pro zatraktivnění nebo oživení můžete krátce postříkat Pop-up sprayem. Při nastražení taktéž je taktéž můžete obalit ve Fluo paste nebo pokapat Fluo plasmou.

Časté otázky

Cena za Mikbaits Plovoucí Boilie Spiceman WS2 Spice 250ml je 250 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mikbaits Plovoucí Boilie Spiceman WS2 Spice 250ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9239fcffb81f.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: RidgeMonkey Mikina APEarel Dropback MicroFlex Hoody Green – L, Delphin Vlasec Mamba Feeder kamufláž – 0,18mm 6,3lbs 200m, Ufo Sinker Zátěž Grippa Přírodní – 250g, SpinMad Tail Spinner Big 1201 – 4g 1,5cm