Minn kota elektromotor endura max 45 36"

11 650 

Katalogové číslo: 29402037643 Kategorie:

Popis

Vlastníte-li motor Endura (což v doslovném překladu znamená odolný), můžete si být jisti jeho maximální trvanlivostí, efektivitou a spolehlivostí. Vyzkoušejte v praxi tento elektromotor a přesvědčíte se o tom, že Endura je to nejlepší, co na světě v dané třídě existuje Konzola k upevnění motoru na lodi: – je spolehlivější než standardní konstrukce. Materiál, z něhož je konzola vyrobena, je odolný vůči zátěži, ohybu a znehodnocení vlivem ultrafialového záření. Hřídel motoru: – je z pružného kompozitního materálu, který je účinnou ochranou proti poškození při nárazu do podvodní překážky. 6 palcová teleskopická ergonomická kormidelní páka: – motor je vybaven patnácticentimetrovou teleskopickou kormidelní pákou, která usnadňuje řízení lodi. 
Parametry
počet rychlostí vpřed / vzad variabilní tah motoru ( Lbs ) 45 maximální napětí (Volt) 12 délka nohy motoru (cm) 9

Časté otázky

Cena za Minn kota elektromotor endura max 45 36" je 11650 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Minn kota elektromotor endura max 45 36" si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 29402037643.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Rybářské Čluny - Podobné produkty: Fasten držák sondy sonaru s plochou pro obrazovku, Deeper range extender kit, Fox rage driftovací kotva drogue, Kolibri člun k-270 t profi lamelová podlaha + držák motoru