Mivardi krabička hs-011

35 

Katalogové číslo: 2000010019502 Kategorie:

Popis

Zajímavé jsou dvou a třípatrové kufříky, vyrobené z vysoce odolného plastu. V zavřeném stavu udrží stojícího dospělého člověka. Za vynikající ceny vám nabízíme i krabičky na drobné příslušenství, háčky, umělé mušky atd. Řada modelů z naší nabídky krabiček přináší drobné inovace oproti běžně nabízeným typům na trhu. Tyto drobné úpravy jsou vedeny snahou maximálně přizpůsobit i toto základní příslušenství praktickým požadavkům rybářů. Všechny krabičky jsou vyrobeny z plastové hmoty s příměsí silikonu. Umožňují proto bezproblémové přechovávání agresivních gumových twisterů a podobných nástrah.

Časté otázky

Cena za Mivardi krabička hs-011 je 35 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mivardi krabička hs-011 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 2000010019502.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Tašky - Podobné produkty: Jrc pouzdro na drobnosti rova camo accessory bag s, Saenger ms range ochraná pouzdra, Taska – batoh na záda – backpackl, Starbaits pouzdro na prut cam concept rod sleeve-délka 173 cm