Mivardi krabička hs-012

35 

Katalogové číslo: 2000010019519 Kategorie:

Popis

Zajímavé jsou dvou a třípatrové kufříky, vyrobené z vysoce odolného plastu. V zavřeném stavu udrží stojícího dospělého člověka. Za vynikající ceny vám nabízíme i krabičky na drobné příslušenství, háčky, umělé mušky atd. Řada modelů z naší nabídky krabiček přináší drobné inovace oproti běžně nabízeným typům na trhu. Tyto drobné úpravy jsou vedeny snahou maximálně přizpůsobit i toto základní příslušenství praktickým požadavkům rybářů. Všechny krabičky jsou vyrobeny z plastové hmoty s příměsí silikonu. Umožňují proto bezproblémové přechovávání agresivních gumových twisterů a podobných nástrah.

Časté otázky

Cena za Mivardi krabička hs-012 je 35 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mivardi krabička hs-012 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 2000010019519.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Tašky - Podobné produkty: Sportex pouzdro na prut jednokomorové bags x – 165 cm, Savage gear taška system carryall xlarge, Plano kufřík two-tray tackle box blue metallic/off-white, Plano box 4-by rack system