Mivardi naviják panther

2 746 

Katalogové číslo: 2000020809056 Kategorie:

Popis

Precizní naviják pro lov kaprů, vhodný pro extrémně dlouhé náhozy nebo pro lehčí vyvážku. Je vybaven vysokou cívkou s velkým průměrem a odhozovou hranou optimalizovanou pro snadné uvolňování vlasce při náhozu. Důležitou součástí navijáku je unikátní F.A.C.D. brzdový systém, který umožňuje rychlé povolení nebo utažení přední brzdy jedním otočením. Díky systému voděodolné cívky W.R.S. je vnitřní uložení brzdy v cívce chráněno proti vlhkosti. Konstrukce navijáku využívá nejkvalitnější dostupné materiály. Hlavní hřídel je vyrobena z pevnostní nerezové oceli. Šnekový převod s pomalou oscilací zajišťuje precizní ukládání vlasce na cívku. O kvalitní chod i navíjení se stará 12 dvojitě zapouzdřených ložisek, titanem potažená rolnička proti kroucení vlasce a frézovaná kovová klička s optimální délkou ramene a masivní knobkou pro pohodlný úchop. Velkou výhodou je náhradní kovová cívka se zvýšenou kapacitou, která je obsažená v balení.

Časté otázky

Cena za Mivardi naviják panther je 2746 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mivardi naviják panther si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 2000020809056.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Přední brzda pro rybáře - Podobné produkty: Daiwa naviják 18 ninja lt 2500, Fox naviják 12000xc, Shimano naviják beastmaster 10000 xb, Daiwa naviják 23 emblem 45 scw qd