Mivardi rybářský člun m-boat 230 s

14 990 

Katalogové číslo: 2000020809179 Kategorie:

Popis

Jsou vyvinuty speciálně pro použití s elektromotory a tomu je přizpůsoben jejich technický design. Konstrukce přídě s dvojitým lomením v kombinaci s velkým úhlem zvýšení přídě a použitými plováky silného průměru zajišťuje unikátní hydrodynamické vlastnosti člunu a tím i schopnost rychlejší jízdy a úspornějšího provozu. Zároveň vynikají neobvykle velkým vnitřním prostorem u každé dodávané délky. Verze s nafukovacím kýlem mají díky popsané konstrukci ještě lepší směrovou stabilitu i v silném větru a výborně rozrážejí vlny. Standardní výbavou všech modelů jsou posuvné lavičky s protiskluzovým povrchem, skládací hliníková vesla, nožní pumpa s funkcí vyfukování, přepravní taška a sada na opravu člunu.
Čluny Mivardi svou kvalitou a inovativními vlastnosti zcela jistě předčí Vaše očekávání. Jsou vynikajícím pomocníkem, jak pro rybáře, tak i pro ostatní příznivce pobytu u vody. Čluny jsou vyrobené z kvalitního vrstveného a odlehčeného PVC korejské výroby s vysokou odolností vůči oděru a mechanickému poškození. Díky použití tohoto kvalitního materiálu je manipulace se čluny velmi snadná. Čluny jsou osazeny ventily s pojistkou pro snadné vyfukování a nafukování. Samozřejmostí jsou tři samostatně nafukovatelné komory pro bezpečnost posádky.
 
Mezi hlavní výhody patří:
Nízká hmotnost díky použití speciálního vrstveného materiálu
Speciálně tvarovaná příď, optimalizovaná pro použití s elektrickými motory
Vynikající hydrodynamika a skvělé jízdní vlastnosti
Ochranný boční pás proti prodření
Rychlé nafouknutí a vyfouknutí
Kompaktní rozměry pro transport
Vysoká stabilita a nosnost dosažená použitím hlavních plováků velkého průměru
Možnost použití spalovacího motoru či elektromotoru díky zesílenému uchycení zrcadla
 
Příslušenství:
Hliníková skládací vesla
Nožní pumpa
Variabilní lavičky
Přepravní taška
Sada na drobné opravy
 
Parametry:
Max. počet osob: 2
Max. výkon motoru: 2,5 kW
Typ podlážky: žebrovaná
Hmotnost: 21,5 kg
Barva: tmavě zelená
Nosnost: max. 320kg
Počet komor: 3

Časté otázky

Cena za Mivardi rybářský člun m-boat 230 s je 14990 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mivardi rybářský člun m-boat 230 s si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 2000020809179.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Rybářské Čluny - Podobné produkty: Humminbird kabel mkr mdi-2 hb helix 7 adapter cable, Kolibri plovoucí vesta aquarius camo military – velikost s – m, Devict zavážecí loďka tanker mono žlutá, Elling člun kardinal xp k420 šedý