Mivardi rybářský člun m-boat 270 s

17 690 

Katalogové číslo: 2000020809162 Kategorie:

Popis

Jsou vyvinuty speciálně pro použití s elektromotory a tomu je přizpůsoben jejich technický design. Konstrukce přídě s dvojitým lomením v kombinaci s velkým úhlem zvýšení přídě a použitými plováky silného průměru zajišťuje unikátní hydrodynamické vlastnosti člunu a tím i schopnost rychlejší jízdy a úspornějšího provozu. Zároveň vynikají neobvykle velkým vnitřním prostorem u každé dodávané délky. Verze s nafukovacím kýlem mají díky popsané konstrukci ještě lepší směrovou stabilitu i v silném větru a výborně rozrážejí vlny. Standardní výbavou všech modelů jsou posuvné lavičky s protiskluzovým povrchem, skládací hliníková vesla, nožní pumpa s funkcí vyfukování, přepravní taška a sada na opravu člunu.
Čluny Mivardi svou kvalitou a inovativními vlastnosti zcela jistě předčí Vaše očekávání. Jsou vynikajícím pomocníkem, jak pro rybáře, tak i pro ostatní příznivce pobytu u vody. Čluny jsou vyrobené z kvalitního vrstveného a odlehčeného PVC korejské výroby s vysokou odolností vůči oděru a mechanickému poškození. Díky použití tohoto kvalitního materiálu je manipulace se čluny velmi snadná. Čluny jsou osazeny ventily s pojistkou pro snadné vyfukování a nafukování. Samozřejmostí jsou tři samostatně nafukovatelné komory pro bezpečnost posádky.
 
Mezi hlavní výhody patří:
Nízká hmotnost díky použití speciálního vrstveného materiálu
Speciálně tvarovaná příď, optimalizovaná pro použití s elektrickými motory
Vynikající hydrodynamika a skvělé jízdní vlastnosti
Ochranný boční pás proti prodření
Rychlé nafouknutí a vyfouknutí
Kompaktní rozměry pro transport
Vysoká stabilita a nosnost dosažená použitím hlavních plováků velkého průměru
Možnost použití spalovacího motoru či elektromotoru díky zesílenému uchycení zrcadla
 
Příslušenství:
Hliníková skládací vesla
Nožní pumpa
Variabilní lavička
Přepravní taška
Sada na drobné opravy
 
Parametry:
Max. počet osob: 3
Max. výkon motoru: 7,5 kW
Typ podlážky: žebrovaná
Hmotnost: 28 kg
Barva: tmavě zelená
Nosnost: max. 436 kg
Počet komor: 3

Časté otázky

Cena za Mivardi rybářský člun m-boat 270 s je 17690 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mivardi rybářský člun m-boat 270 s si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 2000020809162.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Rybářské Čluny - Podobné produkty: Humminbird hum autochart pc software, Fasten rychloupínací držák pro přišroubování, Minn kota endura max 55 36", Kolibri člun k-260 t zelený lamelová podlaha + držák