Nash Hadička Cling-On Tungsten Tubing 2m – Gravel Brown

179 

Katalogové číslo: 2e29ba801259 Kategorie:
Značka: NASH

Popis

Hadička s vysokou hustotou tungstenové impregnace má vnitřní průměr 0,75 mm, takže se dá snadno provléct vlascem, šokovkou a dokonce i šňůrou. Hadička s vysokou hustotou tungstenové impregnace má vnitřní průměr 0,75 mm, takže se dá snadno provléct vlascem, šokovkou a dokonce i šňůrou. Super poddajná, takže vlasec perfektně ukotví na dně. Váha hadičky je 7,5 g na jeden metr.

Časté otázky

Cena za Nash Hadička Cling-On Tungsten Tubing 2m – Gravel Brown je 179 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nash Hadička Cling-On Tungsten Tubing 2m – Gravel Brown si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 2e29ba801259.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Black Cat Návazcová šňůra Black Cat Power Leader RS 20m – 1,20mm/100kg, Giants Fishing Mikina s kapucí zelená Camo Logo – vel. 2XL, Mikbaits Tričko pískové, Westin Gumová nástraha BullTeez Curltail Cola Perch