Nash Kolíček s mikroobratlíkem Swivel Bait Screw 10ks

169 

Katalogové číslo: f717c32ad774 Kategorie:
Značka: NASH

Popis

Kovová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy. Kovová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy. K dispozici ve velikostech 8 a 21 mm pro různé velikosti nástrahy.

Časté otázky

Cena za Nash Kolíček s mikroobratlíkem Swivel Bait Screw 10ks je 169 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nash Kolíček s mikroobratlíkem Swivel Bait Screw 10ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód f717c32ad774.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Korda Bunda Kore Drykore Jacket Olive – L, Westin Gumová nástraha CreCraw Creaturebait Green Pumpkin Purple, Awa-S Vlasec Ion Power Reflector Carp 600m, Korda Tepláky Kore Joggers Light Kamo