Nash Plastový držák nástrahy Plastic Bait Screw 10ks – 21mm

119 

Katalogové číslo: c8ae057c5afb Kategorie:
Značka: NASH

Popis

Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy. Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy. K dispozici ve velikostech 8 a 21 mm pro různé velikosti nástrahy.

Časté otázky

Cena za Nash Plastový držák nástrahy Plastic Bait Screw 10ks – 21mm je 119 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nash Plastový držák nástrahy Plastic Bait Screw 10ks – 21mm si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód c8ae057c5afb.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: R-Spekt Baby triko pink, Asso Vlasec Ultra 25m, Starbaits Pěnová nástraha Round Balls 14mm 6ks – žlutá, Rapala Wobler Original Floating FT – 7cm 4g