Nash Plastový držák nástrahy Plastic Bait Screw 10ks – 8mm

89 

Katalogové číslo: f07ca75dec39 Kategorie:
Značka: NASH

Popis

Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy. Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy. K dispozici ve velikostech 8 a 21 mm pro různé velikosti nástrahy.

Časté otázky

Cena za Nash Plastový držák nástrahy Plastic Bait Screw 10ks – 8mm je 89 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nash Plastový držák nástrahy Plastic Bait Screw 10ks – 8mm si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód f07ca75dec39.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Delphin Plandavka Eyer – 1.5g NUCLEO Hook #8, Mikbaits Neo spray 30ml – Půlnoční pomeranč, Nash Bunda ZT Extreme Waterproof Jacket – S, Okuma Prut Tomcat X-Strong 300 9'9" 298cm 200-300g