Nash Plastový držák nástrahy Plastic Bait Screw 10ks

89 

Katalogové číslo: 987ec07ca840 Kategorie:
Značka: NASH

Popis

Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy. Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy. K dispozici ve velikostech 8 a 21 mm pro různé velikosti nástrahy.

Časté otázky

Cena za Nash Plastový držák nástrahy Plastic Bait Screw 10ks je 89 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nash Plastový držák nástrahy Plastic Bait Screw 10ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 987ec07ca840.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: RidgeMonkey Tepláky APEarel Dropback Heavyweight Joggers Green, Mivardi Plovoucí Boilies Rapid PopUp Reflex 10mm 50g – Magic Fruit, Zeck Nástraha na sumce CatSeeker Green, Kryston Super Mantis 20m – Dark 25lb