Nash Rovnátka Hook Kickers 10ks – Large

149 

Katalogové číslo: ee13de32ee51 Kategorie:
Značka: NASH

Popis

Během okamžiku můžete vytvořit skvělý návazec s agresivní mechanikou, kdy se háček okamžitě správně otočí. Stačí Vám na to tyhle zahnuté, extra vyztužené rovnátka v barvě Difusion Camo. Během okamžiku můžete vytvořit skvělý návazec s agresivní mechanikou, kdy se háček okamžitě správně otočí. Stačí Vám na to tyhle zahnuté, extra vyztužené rovnátka v barvě Difusion Camo. Jsou skvělé pro návazce Gyro a Ronnie Rig. Díky nim sedí háček perfektně pod plovoucím boiliesem a Vy můžete háček snadno a rychle vyměnit bez nutnosti použití smršťovačky a páry.

Časté otázky

Cena za Nash Rovnátka Hook Kickers 10ks – Large je 149 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nash Rovnátka Hook Kickers 10ks – Large si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód ee13de32ee51.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Nikl Pelety 68, DAM Ponožky Thermo Socks Black/Grey – 44-47, Mikbaits Pelety Classic Halibut 1kg – mikro 2mm, Jigovky Jigové hlavičky Jigmaster Drátek vel.2/0 5ks – 8g