Nash Rovnátka Hook Kickers 10ks – Small

149 

Katalogové číslo: bb09f6be9476 Kategorie:
Značka: NASH

Popis

Během okamžiku můžete vytvořit skvělý návazec s agresivní mechanikou, kdy se háček okamžitě správně otočí. Stačí Vám na to tyhle zahnuté, extra vyztužené rovnátka v barvě Difusion Camo. Během okamžiku můžete vytvořit skvělý návazec s agresivní mechanikou, kdy se háček okamžitě správně otočí. Stačí Vám na to tyhle zahnuté, extra vyztužené rovnátka v barvě Difusion Camo. Jsou skvělé pro návazce Gyro a Ronnie Rig. Díky nim sedí háček perfektně pod plovoucím boiliesem a Vy můžete háček snadno a rychle vyměnit bez nutnosti použití smršťovačky a páry.

Časté otázky

Cena za Nash Rovnátka Hook Kickers 10ks – Small je 149 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nash Rovnátka Hook Kickers 10ks – Small si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód bb09f6be9476.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Suretti Stolek Basic, Gunki Gumová Nástraha Tipsy CXL ITB Anja Wakasagi, Nash Triko Tackle T-Shirt Green, Delphin Mikina Catch me! Kapor – M