Nash Rovnátka Hook Kickers 10ks

149 

Katalogové číslo: 3b10d37ab12a Kategorie:
Značka: NASH

Popis

Během okamžiku můžete vytvořit skvělý návazec s agresivní mechanikou, kdy se háček okamžitě správně otočí. Stačí Vám na to tyhle zahnuté, extra vyztužené rovnátka v barvě Difusion Camo. Během okamžiku můžete vytvořit skvělý návazec s agresivní mechanikou, kdy se háček okamžitě správně otočí. Stačí Vám na to tyhle zahnuté, extra vyztužené rovnátka v barvě Difusion Camo. Jsou skvělé pro návazce Gyro a Ronnie Rig. Díky nim sedí háček perfektně pod plovoucím boiliesem a Vy můžete háček snadno a rychle vyměnit bez nutnosti použití smršťovačky a páry.

Časté otázky

Cena za Nash Rovnátka Hook Kickers 10ks je 149 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nash Rovnátka Hook Kickers 10ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 3b10d37ab12a.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Mivardi Smršťovací Hadička 3:1 – Zelená – 2.4 x 2.6 mm, Delphin Tričko Hyper bílé – 3XL, Nash Kompletní návazec Chod Rig – vel. 4 bez protihrotu, Jaxon Sestava na dírky Prut ICE 50 Medium Heavy + naviják NS 050 + vlasec