Nash stick mix scopex squid cultured moist 200 g

229 

Katalogové číslo: 5055108868651 Kategorie:

Popis

Směs připravená k okamžitému použití hned po rozbalení pytlíku. Obsahuje stejné složky a atraktory jako druhá vrstva unikátních nástrah Cultured Hookbaits. Tenhle stick mix obsahuje jen velmi jemné a výběrové partikly smíchané s těmi nejlepšími rozpustnými atraktory. Nenajdete v něm žádnou větší částici, do které by se mohl zachytit hrot háčku a znemožnit Vám tak dokonalé zaseknutí ryby. Základ tvoří HNV směs totožná jako u návnad Scopex Squid, ale směs je ještě zvlhčena atraktivními tekutinami, které posilují její dlouhodobý účinek.

Časté otázky

Cena za Nash stick mix scopex squid cultured moist 200 g je 229 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nash stick mix scopex squid cultured moist 200 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5055108868651.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Krmítková směs - Podobné produkty: Feedermania krmítková směs groundbait river 2,5 kg – garlic n butyric acid, Sensas krmení crazy 1 kg – super magic fruity, Benzar mix krmítková směs 1 kg – vanilka, Feederbait krmítková směs methodmix prestige 800 g – fish meal sweet