Nash Swinger Bobbin Kit Small – Blue

329 

Katalogové číslo: 4be838cb8c8f Kategorie:
Značka: NASH

Popis

Vše, co potřebujete pro efektivní a opravdu elegantní indikaci v jednom balení, to jsou Nash Bobbin Kits. Celý kit obsahuje inteligentní akrylátové bobiny, 8 cm řetízky a držák pro uchycení. Vše, co potřebujete pro efektivní a opravdu elegantní indikaci v jednom balení, to jsou Nash Bobbin Kits. Celý kit obsahuje inteligentní akrylátové bobiny, 8 cm řetízky a držák pro uchycení. Dvoustupňové spony pro uchycení vlasce umožňují volný průběh nebo pevné připnutí bobiny k vlasci pro lepší indikaci při lovu s povoleným vlascem. Součástí je nastavitelný O kroužek pro různé průměry kmenového vlasce, nebo pletené šňůry. Bobbin Kit lze jednoduše přizpůsobit a upravovat pomocí celé řady dalších doplňků, včetně kabelů, řetízků, závaží, magnetických držáků a úžasných Glow Pipes, které umožňují připojit Bobbin Kit k optickému výstupu R3 signalizátoru a rozsvítit indikátor! Nash Bobbin Kit také obsahuje centrální otvor pro isotopy. Celé sady jsou k dispozici ve dvou velikostech a pěti barvách, aby odpovídaly barevným LED variantám Siren signalizátorů. Všechny jsou vybaveny pískovaným matným povrchem s logem Nash.

Časté otázky

Cena za Nash Swinger Bobbin Kit Small – Blue je 329 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nash Swinger Bobbin Kit Small – Blue si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4be838cb8c8f.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Savage Gear Vlasec Silencer Mono 150m – 0,26mm 5,23kg, Extra Carp Obratlík 10ks – vel. 20, Korda Bunda Kore Thermolite Puffer Jacket Olive – M, Fox Přehoz pro Bivak R-Series 1 Man XL Khaki Wrap