Nikl Boilie Criticals 150g – KrillBerry 20mm

259 

Katalogové číslo: 8592400862705 Kategorie:
Značka: Karel Nikl

Popis

Jestli máme vyzdvihnout jednu věc, která nám dopomohla ke všem úspěchům jak závodním, tak i ostatním, tak je to tento produkt! Tyto kriticky vyvážené nástrahy Vám umožní nejefektivnější prezentaci nástrahy a funkčnost návazce na všech tipech dna. Jestli máme vyzdvihnout jednu věc, která nám dopomohla ke všem úspěchům jak závodním, tak i ostatním, tak je to tento produkt! Tyto kriticky vyvážené nástrahy Vám umožní nejefektivnější prezentaci nástrahy a funkčnost návazce na všech tipech dna. Díky svojí neutrální váze se lehce vznášejí nade dnem a negují tak váhu háčku, díky čemuž je jejich použití nesmírně úspěšné. Criticals jsou koncipované tak, že po nahození můžou plavat, ale po nějaké době do sebe nasají vodu a lehce klesnou na dno. Tím pádem se stanou kriticky vyváženou nástrahou. Tento produkt doporučujeme vyzkoušet!

Časté otázky

Cena za Nikl Boilie Criticals 150g – KrillBerry 20mm je 259 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nikl Boilie Criticals 150g – KrillBerry 20mm si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8592400862705.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Trakker Kraťasy Board Shorts – XXL, Zeck Box s chemickým světlem Light Stick Box, Delphin Elastická zarážka – 25mm, R-Spekt Organizér na lehátko / člun