Nikl Pelety 68

219 

Katalogové číslo: 45c5d3ac5753 Kategorie:
Značka: Karel Nikl

Popis

Velmi atraktivní pelety vycházející z konceptu boilies 68. Perfektní jako doplněk k boilies, do PVA punčoch, nebo jako perfektní nástraha na rychlé chytání. Obsahují všechny významné atraktory a tekuté složky jako samotné boilies. Velmi atraktivní pelety vycházející z konceptu boilies 68. Perfektní jako doplněk k boilies, do PVA punčoch, nebo jako perfektní nástraha na rychlé chytání. Obsahují všechny významné atraktory a tekuté složky jako samotné boilies. Dostupné ve 3 velikostech. Malých 3mm vhodných do PVA punčoch a sáčků a dále pak ve velikosti 10 a 18mm s dírou, které jsou skvělou návnadou, ale i nástrahou pro rychlý lov. Doba rozpustnosti je závislá na teplotě vody, proudění a aktivitě ryb. K zatraktivnění doporučujeme naše boostery korespondující příchutě. TIP: jako velmi účinná nástraha se osvědčilo nastraženou peletu obalit do boilies těsta stejné příchutě.

Časté otázky

Cena za Nikl Pelety 68 je 219 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nikl Pelety 68 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 45c5d3ac5753.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Nash Čelovka Moonshine Micro Lite, Suretti Plandavka Spoon Zlatá – 12g, DAM Komplet Camovision Thermo Suit Camo/Black – M, Delphin Šňůra Nexo 8 green – 0,30mm 51lbs 130m