R-spekt cestovní taška r-spekt carper

2 499 

Katalogové číslo: 8592981003238 Kategorie:

Popis

Taška je koncipována jako tříprostorová, tj. skládá se ze tří komor – hlavní a také největší pro uložení veškerého oblečení a dvou dalších bočních komor pro uložení obuvi a ostatních nezbytných cestovních doplňků. Dále najdeme na tašce jednu dlouhou kapsu uzavíratelnou spirálovým zipem a dvě otevřené menší kapsy ze síťoviny.

 

Celkové rozměry tašky činí 72x35x33cm (d x v x h). Dno tašky je vyztužené speciálním PVC/LDPE materiálem a je kompletně omyvatelné. Tašku můžete nosit v ruce pomocí polstrovaných popruhů nebo na rameni díky pevnému stavitelnému popruhu. Vstup do hlavní úložné komory je zhora zajištěn dvěmi masivními spirálovými zipy a praktickou překlopkou na suchý zip. Tašku lze zevnitř také velmi snadno očistit pomocí vlhkého hadříku, neboť její stěny jsou omyvatelné.

 

Barevné provedení: khaki & černá brašna s výrazným logem R-SPEKT limited edition a velkým motivem kapra

Materiálové složení: 100% voděodolný polyester s PVC zátěrem

Rozměry: 72 x 35 x 33cm

Časté otázky

Cena za R-spekt cestovní taška r-spekt carper je 2499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S R-spekt cestovní taška r-spekt carper si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8592981003238.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Tašky - Podobné produkty: Fox rage taška voyager camo medium carryall, Prologic jídelní taška logicook guest kit, Savage gear pouzdro belly pro motor 170 – medium, Nash pouzdro na prut apache 5 rod holdalls 12 ft