R-spekt termo návlek na 5 kg pb láhev

2 099 

Katalogové číslo: 8592981003221 Kategorie:

Popis

Rozměr samotného termo návleku je cca 530 x 290 mm (výška x průměr). Tento termo návlek spolehlivě udržuje teplotu obsaženého plynu uvnitř PB láhve a napomáhá tak udržet plyn uvnitř PB láhve ve stabilním stavu při kolísavých okolních teplotních podmínkách. Povrch všech základních materiálů je zcela omyvatelný a dno je navíc vyrobeno z velmi odolného PVC materiálu.

 

Tlumící vnitřní materiál je speciální typ pěnového polyetylenu, který napomáhá udržet uvnitř návleku stabilní teplotu. Reflexní vnitřní vrstva navíc odráží sálavé teplo zpět do prostoru a tím zvyšuje tepelně izolační parametry výrobku. Otvor v horní části návleku se pohodlně uzavírá pomocí stahovací šňůry s PVC pojistkou a celý návlek přesně kopíruje tvary 5kg propan-butanové láhve.

 

Barevné provedení: přírodní khaki design s výrazným logem R-SPEKT limited edition

Materiálové složení: 100% voděodolný polyamid s PU zátěrem / voděodolný pěnový polyetylen / voděodolná reflexní metalická polyetylenová fólie

Rozměry návleku: 53 x 29cm

Časté otázky

Cena za R-spekt termo návlek na 5 kg pb láhev je 2099 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S R-spekt termo návlek na 5 kg pb láhev si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8592981003221.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vařiče a příslušenství - Podobné produkty: Dam udírna deluxe smoke oven, Meva plynový teplomet ardent, Meva plynový průmyslový vařič mega zeus, Trakker obal na plynovou láhev nxg gas bottle and hose cover