Ridgemonkey rozšiřovací násypka pro drtičku advanced boilie crusher

469 

Katalogové číslo: 5060432140526 Kategorie:

Popis

Tento výrobek byl účelově navržen pouze pro rybáře! Drtička boilie od RidgeMonkey – Advanced Boilie Crusher vám usnadní práci při výrobě boiliesové drtě pro spod mix, groundbait nebo pro přípravu krmení do PVA. Obsahuje řadu drtících čepelí z nerezové oceli a lehce odnímatelnou kličku kvůli snadnému transportu. Drtička Advanced Boilie Crusher je designovaná tak, aby šla pohodlně nasadit na standartní 17l kýbl RidgeMonkey Modular Bucket System a je schopna nadrtit 1kg vašeho boilies za dobu kratší, než jedna minuta!

Drtičku i kýbl Modular Bucket system lze zakoupit samostatně nebo si můžete pořídit celý komplet. K dostání je i přídavnou násypku Advanced Boile Crusher Extension Hopper, díky kterému budete moci jednorázově rozdrtit dalších 5kg boilies.

Časté otázky

Cena za Ridgemonkey rozšiřovací násypka pro drtičku advanced boilie crusher je 469 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ridgemonkey rozšiřovací násypka pro drtičku advanced boilie crusher si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060432140526.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rollbaly a ostatní - Podobné produkty: Anaconda vzorkovací hůl ground stick 3 m 3 díly, Anaconda plnící pistole boilie gun x-large, Gardner rolball longbase 24 mm, Anaconda plnící špička gun nozzle (tryska)