Saenger prut sensitec forelle barsch spin 2,1 m 8-28 g + naviják zdarma + vlasec zdarma + 4x třpytka

959 

Katalogové číslo: 67ac5cdba44c Kategorie:

Popis

Všestranná řada prutů SENSITEC pokryje jakýkoliv druh rybolovu. Vysoká kvalita a zejména hustý výplet skleněných vláken a elegantní zakončení detailů číní z této novinky skvělého pomocníka. Dokonale vyvážený, lehký a všestranný prut určený na přívlač a to zejména na okouny a pstruhy. Díky silné páteři však zvládne zdolat i štiku. Je vhodný pro chytání na woblery nebo pro chytání s menšími jigovými hlavičkami.

 

 

-Exkluzivní, Woven Carbon design
-Velmi hustý Power Glasfiber Blank
-Extra tenké očka
-Ergonomické sedlo navijáku
-Ergonomicky tvarovaná rukojeť

 

Naviják Skymaster 3 FD 25
Vynikající poměr ceny a výkonu. Naviják série Skymaster je vybaven třemi kuličkovými ložisky.

-3 kuličková ložiska
-Jemně nastavitelná brzda
-S- Curve převod pro perfektní vinutí vlasce
-Počítačově vyvážený rotor
-Rolnička Anti Twist, zabraňující kroucení vlasce

FD 25  215 g  5,5 : 1  120 m / 0,25 mm

 

 

Vlasec precedent For spinning 150 m 0,18 mm
Tento vlasec lze použít na všechny druhy ryb. Zejména je vhodný na přívlač. Představujeme vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z kopolymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není „zlámaný“ jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií.
 
+ 4 x třpytka (obrázek je pouze ilustrační)
 

Časté otázky

Cena za Saenger prut sensitec forelle barsch spin 2,1 m 8-28 g + naviják zdarma + vlasec zdarma + 4x třpytka je 959 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Saenger prut sensitec forelle barsch spin 2,1 m 8-28 g + naviják zdarma + vlasec zdarma + 4x třpytka si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 67ac5cdba44c.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Klasické - Podobné produkty: Mitchell prut traxx rz spin xh 2,60 m 20-60 g, Abu garcia prut venerate v2 eva spin mh 2,13 m 15-40 g, Dam prut cult x spin 2,1 m 12-42 g, Abu garcia prut venerate v2 eva spin ml 2,13 m 5-20 g