Saenger prut startec allround 3 m 30-75 g + druhý zdarma + navijáky zdarma + vlasec zdarma

1 979 

Katalogové číslo: 9ac8837e0304 Kategorie:

Popis

Jedná se o nejlepší soupravy pro začátečníky, děti nebo rekreační rybáře. Pruty mají přitažlivý design, v korku a každá sada je určena na cílový druh ryby. Naviják je pochopitelně sladěn ve stejném designu jako prut. Navijáky mají dvě kuličková ložiska.Vhodné pro lov kaprů, štik a úhořu na položenou. Díky dostatečně silné gramáži si můžeme troufnout i na největší ryby.
 

 

2 x 300 m vlasce Precedent For Carp 300 m průměr 0,32 mm
Tento vlasec lze použít na všechny druhy ryb. Zejména je vhodný na kaprařinu. Představujeme vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z kopolymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není „zlámaný“ jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií.
 

Časté otázky

Cena za Saenger prut startec allround 3 m 30-75 g + druhý zdarma + navijáky zdarma + vlasec zdarma je 1979 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Saenger prut startec allround 3 m 30-75 g + druhý zdarma + navijáky zdarma + vlasec zdarma si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9ac8837e0304.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Teleskopické - Podobné produkty: Mivardi prut insignia tele 3,3 m 45-100 g, Daiwa prut ninja x tele carp 3 m 3 lb, Dam prut shadow tele 2,7 m 25-40 g, Mivardi prut c-traveler 3,6 m 3 lb