Salmo wobler bullhead super deep runner hot bullhead 6 cm 7 g

247 

Katalogové číslo: 5902335374410 Kategorie:

Popis

Podle našeho názoru je Salmo BULLHEAD nejlepší nástrahou na trhu nepravidelného tvaru. Přestože byla původně navržena pro lov pstruha potočního, ukázala se být naprosto efektivní při lovu všech predátorů a to jak ve velkých řekách, tak i v jezerech. Náše nástraha Bullhead SDR sdílí všechny skvělé vlastnosti našeho standardního modelu bullhead, ale s jedním přidaným rozdílem a to že se tato nástraha potápí mnohem hlouběji.

Časté otázky

Cena za Salmo wobler bullhead super deep runner hot bullhead 6 cm 7 g je 247 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Salmo wobler bullhead super deep runner hot bullhead 6 cm 7 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5902335374410.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Hlubinné woblery - Podobné produkty: Rapala wobler count down sinking s – 9 cm 12 g, Savage gear wobler vib blade olive stripes – 4,5 cm – 8,5 g-délka – 4,5 cm – hmotnost – 8,5 g, Spro wobler pc minnow gloss perch uv sf – 13 cm, Rapala wobler jointed shad rap rdt – 9 cm 25 g