Salmo wobler freediver super deep runner silver blue 12 cm 24 g

377 

Katalogové číslo: 5902335373307 Kategorie:

Popis

Jedná se o plovoucí návnadu s prodlouženým tělem a velkou lopatkou, kterou na trhu nenajdete. Wobler má dvě vnitřní zvukové komory a uspořádání závaží Long Cast System pro delší náhozy. Při výrobě bylo použito nejkvalitnějších dostupných materiálů, na roztržení návnady je potřeba woblera zatížit třiceti kg. Účinnost byla testována na vodách v Evropě i v USA. Výsledky byly vynikající, proto k Vám přichází nová návnada účinná zejména na candáty ve větších hloubkách.

Časté otázky

Cena za Salmo wobler freediver super deep runner silver blue 12 cm 24 g je 377 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Salmo wobler freediver super deep runner silver blue 12 cm 24 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5902335373307.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Hlubinné woblery - Podobné produkty: Salmo wobler hornet sinking holo oikawa – 2,5 cm, Salmo wobler hornet floating holo oikawa – 6 cm, Rapala wobler jointed shad rap yp – 9 cm 25 g, Madcat wobler tight s deep hard lures rudd 16 cm 70 g