Salmo wobler rattlin sting floating real yellow perch 9 cm 11 g

299 

Katalogové číslo: 5902730317111 Kategorie:

Popis

U modelu Rattlin' Sting je základem staré  zpracování, které ho přemění do jedné z nejmodernějších nástrah, které jsme kdy vyprodukovali. Lehce s ním trhněte pro lehkou změnu směru nebo navijejte rychleji pro agresivní akci nástrahy imítující raněnou rybu, které dravec nemůže odolat. S množstvím detailů, které jsou dokonalou imitací reálné ryby, neexistuje žádny dravec, který by se za ní nevydal.

Časté otázky

Cena za Salmo wobler rattlin sting floating real yellow perch 9 cm 11 g je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Salmo wobler rattlin sting floating real yellow perch 9 cm 11 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5902730317111.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Wobblery - Podobné produkty: Berkley wobler hit stick floating perch 9 cm, Rapala wobler count down sinking mn – 7 cm 8 g, Savage gear wobler fat vibes sinking dirty roach – 5,1 cm 11 g, Rapala wobler count down elite gdwk – 7,5 cm 10 g