Savage gear třpytka caviar spinner copper-velikost 3 9,5 g

129 

Katalogové číslo: 5706301216496 Kategorie:

Popis

Caviar Spinners jsou opravdu unikátní, co se týče kvality a designu. Mají wolframovou kuličku ve tvaru jikry, která se stará o dokonalé vyvážení, umožňuje daleké hody a zabraňuje tvorbě nežádoucích smyček. Rotační lopatka je vyrobená z prvotřídní nerezové oceli a má vylepšený tvar. Po tisících hodinách testů získala perfektní rotaci v proudu řeky nebo potoka stejně jako ve stojaté vodě, a to i při pomalém vedení a okamžitě po dopadu na hladinu. Každý kus je testován v nádrži s vodou a je jedinečným klenotem, který je vyroben pouze z prvotřídních komponentů a osazen japonskými trojháčky vyrobenými na zakázku. Skvělá nástraha na pstruhy, lososy a většinu dalších dravců.

 

Tungstenové tělo umožňující daleké náhozy
Tvar zabraňující tvorbě nežádoucích smyček
Kované kroužky z nerezové oceli
Japonské trojháčky vyrobené na zakázku
Okamžitá rotace

Časté otázky

Cena za Savage gear třpytka caviar spinner copper-velikost 3 9,5 g je 129 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Savage gear třpytka caviar spinner copper-velikost 3 9,5 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5706301216496.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rotačky - Podobné produkty: Dam třpytka effzett executor dressed silver – 3 6 g, Savage gear třpytka grub spinners silver red black – #1 3,8 g, Cormoran třpytka bullet spinner gold holo – 3 – 7 g-velikost – 3 – 7 g, Mistrall třpytka sperso 4 g 01 – velikost 2