Solar stojan p1 sod pod

8 200 

Katalogové číslo: 8592400867830 Kategorie:

Popis

Každá noha stojanu lze individuálně nastavit pomocí micro-adjust – systémem ozubených koleček a lze také přizpůsobit jejich délka. Díky tomu můžeme stojan použít na nerovné zemi a můžeme jej polohovat do jakýchkoli úhlú a výšek. U hlavní tyče lze také nastavit délka, aby se celá sestava dala přizpůsobit stylu rybolovu. Tyče (jedna delší, jedna kratší), na které se připevní hrazdičky jsou opatřeny jedinečným zapadávacím systémem Solar, do kterého se snadno a rychle zasunou hrazdy. Tento systém zároveň eliminuje protáčení hrazdiček a činí tím celý stojan pevný jako skála. Lze použít hrazdy na dva i na tři pruty. Pasují hrazdy s danou i nastavitelnou délkou. Na stojanu jsou použity jedinečné ‘5 Spoke – Diamond Grip úchyty, stejně jako na celé řadě P1 a decentní karbonové vzhledové doplňky. P1 Sod Pod je stejně jako celá řada P1 precizně zkonstruován v UK.

 

Dodáván s polstrovaným přepravním obalem na zip.

Hrazdy nejsou součástí stojanu, kupují se samostatně.

Časté otázky

Cena za Solar stojan p1 sod pod je 8200 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Solar stojan p1 sod pod si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8592400867830.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rod pody - Podobné produkty: Anaconda stojan black barrier pod, Nash stojan pocket pod, Prologic stojan tri sky rod pod 4 rod, Cygnet stojan compact pod