Taska chladící taška na nástrahy chilla bag mini 180x240x170 mm

899 

Katalogové číslo: 5060296805951 Kategorie:

Popis

Je tak použitelná v mnoha případech, například uchování mraženek či jídla. Ergonomický design a neoprenová ucha slouží k pohodlné manipulaci s taškou.Chilla bag se vyrábí ve třech různých velikostech (mini, medium a large) dle toho, jak komu která vyhovuje. Jedná se o nepostradatelnou věc na delší výpravy, kdy poslouží zejména jako uchovatel potravin s kratší trvanlivostí.

 

Manipulace s ní je díky dvěma neoprenovým uším velmi zjednodušena a veškerý obsah kryje víko s černým bytelným zipem. Na přední straně chilla bagu najdeme navíc prostornou kapsu na suchý zip. Další nespornou výhodou tohoto produktu je to, že jsou velikostně sladěny s Air dry bagy od Tasky, které tak lze vložit dovnitř a uchovávat v nich například mražené boilie.

Časté otázky

Cena za Taska chladící taška na nástrahy chilla bag mini 180x240x170 mm je 899 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Taska chladící taška na nástrahy chilla bag mini 180x240x170 mm si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060296805951.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Tašky - Podobné produkty: Gunki krabička lure box open sides – m, Solar neoprenové pásky na pruty sp rod wraps 2 ks, Leatherman pouzdro kožené premium – l, Shakespeare krabička tackle box system -medium 35 x 25 x 6cm