Trakker filtrační vložka pureflo bait filter system

239 

Katalogové číslo: 5060461941224 Kategorie:

Popis

Obsahuje revoluční systém ''Zdvihnout, otočit, složit", ze kterého tekutina odteče při výběru návnady – zvláště praktický je při spombování, kdy se rybář nechce zašpinit od spod mixové šťávy. Jakmile byla návnada spotřebována, tekutina, která nám zůstane, může být zakonzervována nebo zmražena pro další použití. Ta olejová dobrota z kyblíku vařené řepky je neskutečně atraktivní pro kapry a hodí se pro předmačování suchého boilies. Větší návnady, třeba boilies, mohou být předmáčeny a zbývající tekutina může být znovu použita na další boilies, a tím se omezí plýtvání tekutin. Pureflo® Bait Filter System je designovaný k použití s naším 17 litrovým plastovým boxem, který se prodává zvlášť. Také byl vyrobený tak, aby odolal mrazům. Když tedy nespotřebujete všechny předmáčené partikly nebo boilies, jednoduše je v Pureflo® dejte do mrazáku a nebude problém je použít i při další výpravě – pouze dejte nástraze dost času rozmrznout, než ji použijete.

 

Vlastnosti produktu:

 

Patentovaný design ideální pro: Vpouštění tekutin z jakékoli mokré návnady jako partiklu.
Vypouštění ojelové vody, která vznikne při vaŕení partiklu.
Oddělování návnad a tekutin, která lze být zakonzervována/zmražena/uchována odděleně.
Předmačování suchého boilies tekutinami, oleji, nebo vodou.
Předmačování boilies a pelet
Namáčení a předmačování boilies ve vodě z revíru
Rozmačování pelet ve vodě

 

Bezpečné skladování a systém proti rozlití při přepravě, pokud je návnada umístěna v našem 17 litrovém plastovém boxu. Ochrana návnady před hlodavci a ptactvem, pokud je v 17 litrovém plastovém boxu. Technické specifikace Konstrukce z lisovaného plastu. Designováno pro použití s naším 17 litrovým plastovým boxem.

 

 

Časté otázky

Cena za Trakker filtrační vložka pureflo bait filter system je 239 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Trakker filtrační vložka pureflo bait filter system si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060461941224.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Kbelíky - Podobné produkty: Mikbaits 5 l kbelík, Delphin okrouhlé vědro s víkem feeder 10 l, Anaconda kbelík freelancer 10 l, Delphin okrouhlé vědro s víkem feeder 17 l