Trakker ložnice superdome bivvy inner capsule twin

5 979 

Katalogové číslo: 5060461941842 Kategorie:

Popis

Jedná se o dvojdílnou odepínací ložnici pro bivak Superdome Bivvvy. Vytváří dvě plně oddělené ložnice, do kterých je přístup zvlášť. Pokrytá chodbička mezi jednotlivými kapslemi napříč bivakem. Přeměňují Superdome Bivvy do dvoustěnného přístřešku, čímž snižuje kondenzaci a více zadržuje teplo. Přišitá podkážka, přes kterou se nedostanou hlodavci a další nechtění hosté. Úložné vaky ve stěnách kapsle, které nabízí ještě více úložného prostoru. Prodyšné stěny z Polyesteru. Jednoduše pasuje a není potřeba přidělávat kolíky.
Přenosná taška na zip.

Časté otázky

Cena za Trakker ložnice superdome bivvy inner capsule twin je 5979 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Trakker ložnice superdome bivvy inner capsule twin si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060461941842.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky k rybářským bivakům - Podobné produkty: Aqua moskytiérový přední panel pioneer 150 insect panel, Fox prodlužovací panel ultra brolly extension khaki, Trakker kšilt tempest 200 skull cap, Nash podlahová folie gazebo / gazebo pro groundsheet xl