Trakker Pouzdro na PVA a bižuterii PVA POUCH

909 

Katalogové číslo: 5060236142559 Kategorie:
Značka: Trakker

Popis

NXG PVA Pouch obsahuje speciální, fólií oddělenou kapsu, ve které můžete uskladňovat již připravené PVA punčochy nebo pytlíky. Jsou tak perfektně chráněné před vlhkostí, což je pro jejich použití nezbytné. NXG PVA Pouch obsahuje speciální, fólií oddělenou kapsu, ve které můžete uskladňovat již připravené PVA punčochy nebo pytlíky. Jsou tak perfektně chráněné před vlhkostí, což je pro jejich použití nezbytné. Pouzdro je vybaveno vodotěsnou základnou z Nyplaxu, která rovněž brání prosakování vlhkosti do materiálu, a má deset vnitřních kapes pro uložení všech částí vašich koncových montáží a návazců, nebo pro uložení kompletního PVA programu (punčochy, pytlíky, šňůrky) v jednom praktickém pouzdře. Pouzdro má dvojité zipy a neoprenovou rukojeť, která usnadňuje přepravu. Vlastnosti produktu speciální, fólií oddělená kapsa, pro uskladnění PVA materiálů pouzdro ideální pro kaprařskou bižuterii a kompletní PVA program deset vnitřních kapes neoprenová rukojeť vodotěsná základna z Nyplaxu vyrábí se ve dvou velikostech Technické specifikace Materiál: Polyester 600 D Rozměry standart. 25×15×16 cm Rozměry XL: 32,5 × 19 × 20cm (o 30% větší)

Časté otázky

Cena za Trakker Pouzdro na PVA a bižuterii PVA POUCH je 909 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Trakker Pouzdro na PVA a bižuterii PVA POUCH si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060236142559.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší pouzdra na doplňky pro rybáře - Podobné produkty: Zeck Voděodolné pouzdro Multi Window Bag – M, NGT Obal na Zátěže Lead Bag Dapple Camo, RidgeMonkey Pouzdro Ruggage Standard Accessory Case 165, Fox Pouzdro Camolite Mini Accessory Pouch