Uni cat delta teaser 120+20 g

399 

Katalogové číslo: 4039507211851 Kategorie: Štítek:

Popis

Upoutá už jen svou prací samostatně pod vodou, což znamená, že je neustále v pohybu a vysílá kolem sebe vibrace. Je jedno zda je loď neustále v driftu nebo ukotvená v říčním proudu. Rybář může posílit tlakové vlny za pomocí trhavého zvedání špičku prutu. Tyto vibrace se objeví i ve špičce prutu, zvuk vodou prochází 18 krát rychleji než na vzduchu. Kromě toho lze dipovat nástrahu oleji a příchutěmi. Sumec je tak lákán dalším dráždivým efektem jako je chuť. Speciální plášť nástrahy si zachová vůni po několik hodin. Nástrahu lze vylepšit použitím úmělé imitace chobnice či jinými přidanými dráždidly. Zde se fantazii meze nekladou. K dispozici jsou ve čtyřech různých hmotnostech. Váš úspěch přijde ve velmi krátkém čase. Pokuste se o něj.

Časté otázky

Cena za Uni cat delta teaser 120+20 g je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Uni cat delta teaser 120+20 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4039507211851.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Pilkery pro rybáře - Podobné produkty: Saenger pilker aquantic red eye p-100g, Savage gear sardine slider fast sink uv sardine – 13 cm 60 g, Saenger aquantic pilkr norge pilk 75 g, Saenger aquantic pilker tumble pilk sr – 80 g