Zfish Podběrák Synapse CLN 42 Carbon Landing Net + Plovák Zdarma!

1 999 

Katalogové číslo: 8505403223008 Kategorie:
Značka: ZFISH

Popis

Karbonový podběrák s nadčasovým designem nesoucí název Synapse představuje vlajkovou loď mezi podběráky od české značky Zfish. Karbonový podběrák s nadčasovým designem nesoucí název Synapse představuje vlajkovou loď mezi podběráky od české značky Zfish. Jedná se skutečně o velmi povedený model, který splní požadavky i těch nejnáročnějších kaprařů. Dvoudílná podběráková tyč je velmi tenká, ale přesto pevná a to díky použití vysoce kvalitních karbonových vláken. Chtěli bychom zdůraznit, že tyč je osazena moderním kovovým středem, který je usazený na pevno a umožňuje snadné složení nebo rozebrání podběrákové hlavy. Tyč je dvoudílná o délce 1,80m. Součástí je klip pro zachycení síťky. Tento klip využijete především, když podebírate kapra v hustých porostech a nechcete, aby se vám síťka někde zachytila.Jak samotná tyč tak i ramena podběrákové hlavy jsou vyrobena z vysoce kvalitních karbonových vláken. Síťka je vyrobená z polyesterových vláken, šetrných k rybám a je dostatečně hluboká a prostorná k podebrání opravdu kapitálních úlovků. Velkou výhodou tohoto podběráku jsou jeho kompaktní transportní rozměry včetně přepravního obalu. Technické parametry: Délka podběráku: 270 cm Délka ramen: 102 cm Délka tyče: 180 cm Transportní délka: 105 cm Oka síťky: 5 mm Hloubka síťky: 100 cm Hmotnost: 650g Součástí balení je kompaktní transportní obal. AKCE: Ke každému podběráku obdržíte zcela zdarma elegantní a štíhlý plovák!

Časté otázky

Cena za Zfish Podběrák Synapse CLN 42 Carbon Landing Net + Plovák Zdarma! je 1999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Zfish Podběrák Synapse CLN 42 Carbon Landing Net + Plovák Zdarma! si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8505403223008.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Munch Baits Boilie Wafters Bio Marine 100g, Prologic Rohatinka PL Snatch Rod Rest Magnetic, Zeck Pletená šňůra Powerbraid 8X 150m – 0,16mm / 5,4kg, Mikbaits Boilie Fanatica – Koi 20mm 10kg