Zfish stojan rod pod compact 3 rods

1 299 

Katalogové číslo: 8505040324168 Kategorie:

Popis

Jeho design a černá povrchová úprava je taktéž velmi povedená. Díky výsuvným nohám a tělu dosáhnete u stojanu požadované výšky a délky. Nohy lze nastavit až do tří různých poloh. Hrazdy jsou dostatečně široké i pro tři větší kaprové navijáky, aniž by si ve stojanu navzájem překážely. Taktéž je lze velmi snadno vyjmout díky rychloupínacím zámkům. Mezi velké výhody kromě nízké hmotnosti a stability, jistě patří velmi jednoduchá a rychlá montáž/demontáž. Součástí stojanu je malé textilní, přepravní pouzdro. Tento model rod podu je ve své cenové třídě a kvalitě absolutně neporazitelný.
 
Technické parametry: Délka: 80-130 cm Výška: 40-75 cm Šířka hrazdy: 50 cm Transportní rozměr: 85x28x5 cm Hmotnost: 2 Kg

Časté otázky

Cena za Zfish stojan rod pod compact 3 rods je 1299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Zfish stojan rod pod compact 3 rods si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8505040324168.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rod pody - Podobné produkty: Anaconda stojan rock hopper pod, Prologic stojan avenger rod pod kits carrycase 3 rod, Delphin rodpod rpx stalk silver, Mistrall stojan rod pod na 3 pruty