Aqua vážící sak camo buoyant weigh sling

1 949 

Katalogové číslo: 5060236143501 Kategorie:

Popis

Vychází z naší prověřené Safety Weigh Sling, které se prodaly tisíce během let, co je na trhu. Zabudované tyče zajišťují podporu pro tělo ryby během vážení. Nově přidané plováky umožňují její plavání na hladině, díky kterému v ní můžete nechat rybu ve vodě po krátký čas, než si připravíte vše pro focení atd. Chytrá konstrukce zipu zabraňuje zasekávání a přiložený provaz se závitem na vidličku přidávní na bezpečnosti. Je vhodný pro ryby do 20kg a je dodáván s vlastním obalem. 
Nabízíme v barvě camo.
Rozměry:  1050×620mm

Časté otázky

Cena za Aqua vážící sak camo buoyant weigh sling je 1949 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Aqua vážící sak camo buoyant weigh sling si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060236143501.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Saky - Podobné produkty: Prologic sak c series carp sack x large green black 120×80 cm, Wychwood vážící sak floating weigh sling, Prologic sak c series carp sack large green black 100×70 cm, Anaconda sak carp cage