Ashima boilie jehla heavy

124 

Katalogové číslo: 8718444231271 Kategorie:

Popis

Jehla na boilies je nedílnou součástí výbavy každého kapraře. Ne každá je však vhodná na všechno. Ashima Boilie jehla Heavy je silná a velmi pevná nerezová jehla se zámkem, určená k použití pro boilies nebo partikl. Zavírací zámek zajišťuje bezpečné a jednoduché udržení smyčky vlasového závěsu při přetahování nástrahou.
Použitá výrazná barva komfortně tvarované rukojeti je velkou výhodou pro lepší rozeznání a snížení rizika ztráty. Osvědčený a oblíbený produkt nejvyšší kvality a dlouhé životnosti!

Časté otázky

Cena za Ashima boilie jehla heavy je 124 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ashima boilie jehla heavy si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8718444231271.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Jehly a vrtáčky - Podobné produkty: Mikbaits boilie jehla heavy žlutá extra tvrdá delší bez zobáčku, Zfish vrtáček boilie drill, Carp´r´us boilie jehla baiting needle stick ratchet needle green, Wychwood jehla multi tool heavy latch needle oranžová