Ashima boilie jehla jemná (na olověnku)

99 

Katalogové číslo: 8718444231295 Kategorie:

Popis

Ashima boilie jehla Jemná (na olověnku) je velmi tenká ale pevná nerezová jehla se zavíracím zámkem, určená na pro snadnou a jednoduchou práci s olověnou šňůrkou. Hladký povrch koncové části zajišťuje hladký pohyb uvnitř olověné šňůrky a vytváření dokonalých smyček. Zavírací zámek zajišťuje bezpečné a jednoduché zachycení pláště olověnkou při přetahování její vnitřní dutinou. 
Použitá výrazná barva komfortně tvarované rukojeti je velkou výhodou pro lepší rozeznání a snížení rizika ztráty. Osvědčený a oblíbený produkt nejvyšší kvality a dlouhé životnosti!
 

Časté otázky

Cena za Ashima boilie jehla jemná (na olověnku) je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ashima boilie jehla jemná (na olověnku) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8718444231295.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Jehly a vrtáčky - Podobné produkty: Carp´r´us boilie jehla baiting needle splicing fine needle yellow, Korda vrtáček bait drill 6 mm, Cygnet jehla heavy duty latch needle, Delphin fluo set jehel a vrtáčku t-end grip 3xf