Carp ´r´ us vnadící tyč karbonová mk ii carbon sky sword m 28 mm

2 899 

Katalogové číslo: 8592400082196 Kategorie:

Popis

Nová vrhací tyč nyní nyní s rezervou pojme boilie 24mm všech výrobců i kvalit a současně je ještě lehčí, než předchozí špičkový model 1K. Právě neuvěřitelná lehkost a mnoho let vyvíjený tvar  tyče dovolují dosahovat nejdelších hodů zcela každému a to bez potřeby získání návyku. Bezkonkurenčně nejnižší váha ze všech vrhacích tyčí na trhu umožní naprosto přesné a dlouhé hody bez únavy, i pokud krmíte velkým množstvím boilie. Při krmení na opravdu dlouhou vzdálenost je cítit opravdu každý gram!

New low resin CFR- Ultimate technology

vnitřní průměr téměř 29mm (28,7mm)

bezkonkurenční váha: velikost M-52g

zesílená rukojeť a špička

unikátní „snake skin“ povrch

ručně vyráběno v EU

nejvyšší možná kvalita

součástí je silně polstrovaný obal pro maximální ochranu

Časté otázky

Cena za Carp ´r´ us vnadící tyč karbonová mk ii carbon sky sword m 28 mm je 2899 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Carp ´r´ us vnadící tyč karbonová mk ii carbon sky sword m 28 mm si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8592400082196.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kobry a rakety - Podobné produkty: Carp´r´us vnadící kobra carbon sky sword superfast, Spomb raketa krmící midi x spomb black, Gardner zakrmovací raketa shuttles-mini, Garda kobra ultra light carbon – 25 mm