Daemons vyprošťovač nástrah záchranář

549 

Katalogové číslo: 8591230061036 Kategorie:

Popis

Dva speciální trojháčky pro vyproštění uvízlé nástrahy (montáže) – mosazné nerezavějící. Po otevření "západky" mosazné tělo vyprošťovače nasadíme na uvízlý vlasec a zámek opět zavřeme. Vyprošťovač spustíme po uvízlém vlasci do vody a potřepáním jej přiblížíme co nejblíže k uvízlé nástraze. Řetízky a kotvičky vyprošťovače zachytí volné háčky uvízlé nástrahy a trhavým pohybem za pevnostní šňůru umožní "pohnout" uvízlou vázkou. Poté tahem za šňůru vyprošťovače uvízlou vázku vytáhneme. "Vyprošťovač" můžeme také využít jako užitečného pomocníka při čištění lovných míst. Kotvičky v kombinaci s řetízky umožňují perfektní zachycení ulomených větví, kořenů, utržených montáží, trsů řas apod. a tím umožní vyčištění lovného místa.

Časté otázky

Cena za Daemons vyprošťovač nástrah záchranář je 549 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Daemons vyprošťovač nástrah záchranář si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8591230061036.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Peany a vyprošťovače pro rybáře - Podobné produkty: Saenger specitec pean zahnutý-14 cm, Geoff anderson wiztool kleště pean zahnuté 15 cm, Rapala vyprošťovač salt angler s hook remover 3, Saenger specitec pean tmavý rovný-18 cm