Delphin magnetická spojka pro podběrák delphin pwr

239 

Katalogové číslo: 8586018452694 Kategorie:

Popis

Díky výraznější barvě už nebude problém nasměrovat proti sobě 2 protikusy. O všechno ostatní se postará extrémně silný magnet s nosností až 3,5kg na plochu menší než 1cm čtvereční. Tento magnet je připevněný ke karabince ocelovým okem. To dělá z tohoto celku magnetické spojky pro podběrák nepostradatelný doplněk, který je vždy připravený na akci. V balení se nachází zdarma i elastický (10-85cm) pogumovaný popruh, který je možné použít k připnutí jakýchkoliv potřebných věcí, např.: peánu, kleští.

Časté otázky

Cena za Delphin magnetická spojka pro podběrák delphin pwr je 239 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin magnetická spojka pro podběrák delphin pwr si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586018452694.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Plováky a ostatní doplňky - Podobné produkty: Delphin nepromokavé pouzdro na podběrák wetnet, R-spekt přepravní sak na podběrák khaki, Nash plovák na podběrák net float large, Aqua plovák na ramena k podběráku landing net arms floats (2 ks)