Delphin nahazovací prst wrap

117 

Katalogové číslo: 8586018451437 Kategorie:

Popis

Tento házecí náprstek je vyrobený převážně z neoprenu, je velmi pohodlný a jeho nasazení je jen otázkou sekund. Díky protismykové tkanině, která pokrývá vnitřní část jediného prstu Delphinu WRAP už nedojde k nežádoucímu poranění vlascem při nahazování. Díky Delphinu Wrap budou i opakované náhozy, anebo zakrmování jen příjemným zpestřením rybolovu. Díky univerzální velikosti a upevnění pomocí suchého zipu je vhodný pro různé velikosti rukou.

Časté otázky

Cena za Delphin nahazovací prst wrap je 117 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin nahazovací prst wrap si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586018451437.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nahazovací prsty a rukavice - Podobné produkty: Spro náprstník c tec casting protector xl, Spomb nahazovací rukavice pro casting glove – l, Giants fishing náprstník finger stall right hand pravá ruka – large, Wolf ochranný náprstník xk-1 kevlar castign glove – l