Delphin polarizační brýle sg 02

349 

Katalogové číslo: 8586016328953 Kategorie:

Popis

Tyto brýle vás spolehlivě ochrání před ostrým slunečním a škodlivým UV zářením. Jejich čočky pohltí UV záření až do 400 nanometrů, díky čemuž nesou označení UV 400. Kategorie filtru těchto brýlí je 3 (tmavý filtr s propustností světla 8-18%). Tyto čočky eliminují odlesky vody a tak spolehlivě uvidíte i ryby, které byste si za normálních okolností nevšimli. Brýle jsou určeny k vodě, do hor, ale výborně se hodí také pro řízení. S nimi získáte všestranného společníka pro volný čas. Velikost je univerzální a sedne každému!
Skla mají polarizovanou vnitřní vrstvu, což je velkou výhodou a nehrozí jejich opotřebení.

Delphin SG02
Celorámové šedé brýle s výbornou tuhostí a odolností konstrukce. Příjemně sednou díky gumovému potahu v nosné oblasti.
Hmotnost: 24.5g

Časté otázky

Cena za Delphin polarizační brýle sg 02 je 349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin polarizační brýle sg 02 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586016328953.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brýle pro rybáře - Podobné produkty: Korda polarizační brýle aviator mat black frame grey lens, Wiley x polarizační brýle omega captivate polarized smoke grey black ops matte black, Matrix brýle polarizační glasses casual trans black grey lense, Berkley polarizační brýle urbn sunglasses black