Delphin pva sáček hranatý 10ks

50 

Katalogové číslo: 8586016327840 Kategorie:

Popis

Hranaté vodou rozpustné PVA sáčky od slovenské značky Delphin jsou určeny k uložení vnadících návnad s tekutou složkou nerozpouštějící PVA, například krmných boilies, pelet, kukuřice, či jiného partiklu. Takto připravená směs zabalená v kapse se připevní k montáži spolu s chytací nástrahou a umístí se na místa lovu. PVA sáček se po čase přímo úměrném teplotě vody rozpustí a tak uvolní krmnou směs v blízkosti chytací nástrahy, čímž výrazně zvýší její atraktivitu pro lovené ryby.

Upozornění: PVA produkty jsou vodou rozpustné, manipulujte s nimi proto jen se suchýma rukama, aby nedošlo k jejich deformaci či poškození.

Časté otázky

Cena za Delphin pva sáček hranatý 10ks je 50 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin pva sáček hranatý 10ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586016327840.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

PVA sáčky - Podobné produkty: Korda pva sáček solidz slow melt pva bags – m, Delphin pva sáček hranatý s otvory xxl 5ks, Nash pva sáčky speedload solid pva bags slow melt – large, Delphin pva sáček hranatý pva n'tastic 10 ks – 130×70 mm