Delphin sada kolíků kl set 10 ks

424 

Katalogové číslo: 8586018447744 Kategorie:

Popis

Tyto kolíky jsou velmi odolné. Základ je tvořen ocelovou tyčkou o průměru 7 mm. Ve spodní části kolíku se nachází hrot se závitem, který umožňuje zavrtání i do opravdu tvrdé země. Vrchní část kolíku je tvořena úchytem z mimořádně tvrdého černého plastu. Přes tento úchyt prochází ocelová tyčka křížem, což zaručuje extrémní odolnost. Samotná hlavička úchytu je tvořena ocelovou dosedací plochou, což umožňuje osazování kolíku i kladivem bez poškození.
Technické parametry:
Délka čepu: 20,5cm
Průměr ocelové tyčky: 7mm
Délka závitu: 7cm
Výška PVC úchytu: 4cm
Šířka PVC úchytu: 5,5cm

Časté otázky

Cena za Delphin sada kolíků kl set 10 ks je 424 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin sada kolíků kl set 10 ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586018447744.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky k rybářským bivakům - Podobné produkty: Pmt zavrtávač kolíků bivvy peg screwer – zelená, Anaconda kolíky bivvy pegs xl 27 cm, Trakker moskytiérový přední panel tempest brolly insect panel v2, Trakker moskytiérový přední panel tempest advanced 150 magnetic insect panel