Delphin vážící taška golem

1 321 

Katalogové číslo: 8586018451994 Kategorie:

Popis

Díky důmyslnému mechanismu je možné tyto trubky jednoduše rozložit, aby při transportu nezabírali moc místa. Na trubkách jsou navíc uchycené 4 plaváky, což ve spojitosti s perforovanými částmi tašky zaručí, že je v ní možné úlovek ve vodě i přechovávat, případně z ní úlovek i pohodlně pouštět zpět do vody. Golem samozřejmě disponuje kotvící šňůrou o délce 2,5m s ukončením na závit, pro ukotvení tašky na břehu. Taška má po celé vrchní straně průběžný zip, takže jí je možné dokonale zavřít. Díky dlouhému textilnímu úchopu je zavěšení na vážící trojnožku jednoduché a komfortní. Pro běžné přenášení výborně poslouží kratší popruhy umístěné v rozích tašky.
 
Technické parametry: Rozměry: 120x50x30cm Transportní rozměry: 65x15x15cm Hmotnost: 1,5kg Nosnost: 50kg

Časté otázky

Cena za Delphin vážící taška golem je 1321 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin vážící taška golem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586018451994.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Saky - Podobné produkty: Nash sak retainer sling, Poseidon-angelsport držák saku sling carp sack holder, R-spekt taška s pevnými rameny na vážení ryb luxus, Mivardi vážící síťka easy 1