Delphin vážící trojnožka hang-3

1 746 

Katalogové číslo: 8586018452045 Kategorie:

Popis

Trojnožka je zabalená v textilním transportním pouzdře hnědé barvy. V hnědém odstínu se nese i samotná trojnožka. Její prášková barva je velmi odolná a trvanlivá. Nohy jsou tvořené trubkami o průměru až 25mm! V nich jsou zasunuté další o průměru 20mm. Na jejich konci jsou hroty, které stabilizují trojnožku v jakémkoliv terénu. Vysouvání noh a jejich zajištění probíhá pomocí masivních klipových mechanismů. Nohy trojnožky jsou na vrchu spojené centrálním kovovým odlitkem, ve kterém se nachází ve spodní části silný hák pro zavěšení vaku s úlovkem. Delphin HANG-3 je trojnožka, která vás nezklame ani v extrémních podmínkách!
 
Technické parametry: Nejnižší úroveň: 95cm Nejvyšší úroveň: 165cm Transportní rozměry: 110x10x10cm Hmotnost: 2,4kg

Časté otázky

Cena za Delphin vážící trojnožka hang-3 je 1746 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin vážící trojnožka hang-3 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586018452045.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Stojany na vážení - Podobné produkty: Cygnet vážící trojnožka – euro sniper weigh tripod, Nash weigh tripod, Fox držák váhy weigh bar inc case, Mivardi vážící stojan professional