Flajzar signalizátor záběru fishtron q9-tx-rgb

2 590 

Katalogové číslo: 8594073547644 Kategorie:

Popis

Tento nástupce velmi oblíbeného signalízatoru, je  vybaven přepracovaným komunikačním protokolem, pro rychlejší a přesnější přenos informace o záběru na přijímače RX MULTI, RX SIX a RX MINI. Signalizátor vyniká množstvím nepostradatelných funkcí, jako je unikátní optická a akustická signalizace směru potahu vlasce, široká možnost nastavení citlivosti od 4 mm do 15cm, velké spektrum volby tónu a hlasitosti. Nechybí ani funkce MUTE, pro vypnutí vysílacího modulu a zvuků na dobu 60s. Tuto funkci oceníte při nastavování swingeru. Specifikace:

unikátní multifunkční optická signalizace s možností změny barvy
jednoduché nastavní jasu LED sloupce
rychlý a přesný přenos informace o záběru na přijímač
akustická signalizace s velkým spektrem tónů
intuitivní regulace citlivosti, tónu a hlasitosti
extrémně jemné nastavení citlivosti od 4mm
funkce MUTE
atraktivní design s pogumovaným tělem
konektor pro připojení swingeru
velmi dlouhá výdrž baterie
KAB79, ochranné pouzdro součástí balení

 Novinky 2020  Zobrazení stavu baterií Ihned po zapnutí, signalizátor detekuje stav baterií. Ten zobrazí po dobu 1 vteřiny, pomocí sloupce červených led diod.

plný sloupec – plná kapacita baterií
polovina sloupce – 50% kapacita baterií
1 spodní led dioda – 25% kapacity baterií
blikající spodní led dioda – nelze zapnout (nutná výměna baterie)

Bezpečnostní pojistka Která se automaticky spustí při vypnutí signalizátoru a spustí akustickou výstrahu na Vašem příposlechu. Funkce INKOGNITO Nově Vám umožní tato funkce si nastavit signalizátor tak, aby Vám při záběru nesvítily diody a záběr byl signalizován světelně i akusticky pouze na příposlechu. Tuto funkci si nastavíte pomocí dolního tlačítka změny jasu diody. Pokud toto tlačítko stisknete nastavíte jas LED, nyní přibyla možnost úplného vypnutí LED diod.

Časté otázky

Cena za Flajzar signalizátor záběru fishtron q9-tx-rgb je 2590 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Flajzar signalizátor záběru fishtron q9-tx-rgb si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594073547644.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Hlásiče - Podobné produkty: Att hlásič clear body underlit wheel-modrý, Korum signalizátor kbi bite alarm & indicator + swinger, Mivardi signalizátor záběru sounder easy camo-červený, Mivardi signalizátor m690 modré diody