Fortis polarizační brýle aviator matte black

1 099 

Katalogové číslo: 5060421280011 Kategorie:

Popis

Tvar tohoto rámku je naprostou ikonou už více jak 70 let a díky moderním materiálům a osazení kvalitními, polarizačními skly vznikly pohodlné brýle, které Vám svou funkčností ušetří zrak, ale také pomůžou chytit více ryb a to vše v klasickém retro stylu.
Hnědá skla poskytují skvělý kontrast, díky němuž budete ve vodě snadno rozeznávat mnoho detailů a ryby se Vám budou hledat podstatně snáz v jakýchkoli světelných podmínkách. Právě proto je doporučuje většina lidí z týmu Fortis a právě model Aviator je mezi nimi nejvíce oblíbený.
Brýle jsou dodávány spolu s přepravním pouzdrem a čistícím obalem z mikrovlákna, který Vám pomůže je udržovat neustále čisté.

Váha: 21 g

Časté otázky

Cena za Fortis polarizační brýle aviator matte black je 1099 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fortis polarizační brýle aviator matte black si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060421280011.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brýle pro rybáře - Podobné produkty: Nash polarizační brýle black wraps grey lens, Wiley x brýle saber advanced pale yellow, Wiley x polarizační brýle mystique captivate pol rose gold mirror smoke green gloss black, Wiley x polarizační brýle alfa captivate polarized blue mirror smoke grey gloss clear crystal